Izolácia vrstvených stien | Kingspan

Kingspan Insulation NL

Kingspan Group Kingspan Insulation

IZOLÁCIA DUTÍN | Izolácia vrstvených stien


Izolácia vrstvených stien
Pomocou izolácie vrstvených stien od Kingspan Insulation dosiahnete najlepšiu izolačnú hodnotu v dutých priestoroch. Na izoláciu vrstvených stien môžete použiť dva kvalitné typy izolačného materiálu – Kooltherm a Therma. S oboma uvedenými izolačnými doskami dosiahnete vynikajúcu izolačnú hodnotu. Navyše ide o najtenšie dosky na trhu, čo vám umožňuje stavať priestorovo úsporné stavby. Tieto dosky dosahujú samozrejme aj skvelé ekologické parametre. Naše produkty vám pomôžu dokonale izolovať vaše vrstvené steny.

Izolácia dutín Kooltherm
Dutinová izolačná doska Kingspan Kooltherm K8 Doska pre dutinovú stenu dosahuje hodnotu lambda 0,020 W/m.K, čo je najlepšia izolačná hodnota na trhu. Tento panel navyše získal ekologické osvedčenie DuBo, ktoré udeľuje Holandský inštitút pre stavebnú biológiu a ekológiu (NIBE). To znamená, že vaša stavba bude zaručene trvalo udržateľná. Ak sa rozhodnete pre Kooltherm, dosiahnete zároveň aj veľmi dobré ekologické výsledky.

Izolácia dutín Thermawall
Izolačný PIR doska Kingspan Therma TW50 Doska pre dutinovú stenu dosahuje hodnotu lambda 0,023 W/m.K, čo je tiež skvelá izolačná hodnota. Tato doska je preto vynikajúcou alternatívou dutinového izolačné dosky Kooltherm K8. Navyše ho dodávame spolu s 20 milimetrovou vrstvou sklenej vlny, čo je ideálna kombinácia, ak sa chystáte izolovať nerovnomernú stenu. Tato izolačná doska má názov Kingspan Therma TW50 Plus Doska pre dutinovú stenu.