Podlahová izolácia | Kingspan

Kingspan Insulation NL

Kingspan Group Kingspan Insulation

PODLAHOVÁ IZOLÁCIA | Izolácia podláh


Podlahová izolácia
S podlahovou izoláciou Kingspan Insulation si môžete vybrať, či chcete podlahu izolovať zhora alebo z medzipriestoru. V prvom prípade si zvoľte podlahovú izolačnú dosku Kingspan Kooltherm K3 Podlahová doska a v druhom prípade stropnú podhľadovú dosku Kingspan Kooltherm K10 Stropná doska. Chystáte sa izolovať drevenú podlahu? Potom siahnite po univerzálnej izolačnej doske s dreveným rámom Kingspan Kooltherm K12 Rámová doska.
Izolácia podlahy pomocou materiálov Kooltherm
Pri izolácii podláh často zápasíte s nedostatkom priestoru na montáž izolačného materiálu. Veľkou výhodou podlahovej izolácie Kooltherm je, že aj s malým množstvom materiálu dosiahnete mimoriadnu izolačnú hodnotu. Kooltherm sa vyznačuje hodnotou lambda 0,020 W/m.K, čo je najlepšia izolačná hodnota na trhu. Túto hodnotu dosiahnete aj pri izolácii medzipriestoru. Pevné izolačné panely poskytujú tú výhodu, že zachovávajú cirkuláciu vzduchu v medzipriestore. Vďaka tomu nemáte problémy s vlhkosťou.
Izolácia podlahy pomocou materiálov Therma
Okrem izolácie Kingspan Kooltherm K3 Podlahová doska a Kingspan Kooltherm K10 Stropná doska sa môžete rozhodnúť aj pre Kingspan Therma TF70. Tato izolačníá PIR doska dosahuje hodnotu lambda 0,023 W/m.K a je vhodná aj na podlahovú izoláciu v medzipriestore. Podlahová izolácia Therma predstavuje výbornú alternatívu pre izoláciu vašej podlahy.
Izolácia drevenej podlahy
Pri izolácii drevenej podlahy je najlepším riešením izolačná doska s dreveným rámom Kingspan Kooltherm K12 Rámová doska. Vynikajúco izoluje drevené podlahy, pretože je paropriepustná a mimoriadne vhodná pre použitie v kombinácii s drevom. Navyše predchádza problémom s vlhkosťou v medzipriestore.