Strešná izolácia | Kingspan

Kingspan Insulation NL

Kingspan Group Kingspan Insulation

STREŠNÁ IZOLÁCIA | Izolácia plochých a šikmých striech


Strešná izolácia
Strešná izolácia Kingspan Insulation vám ponúka to najlepšie a najjednoduchšie riešenie. Je vhodná pre šikmé aj ploché strechy, novostavby aj renovačné práce. Strešné izolačné dosky Kooltherm a Therma sa vyznačujú výbornou izolačnou hodnotou. Okrem toho majú aj veľmi dobré ohňovzdorné vlastnosti. Tieto izolačné dosky navyše dosahujú dobré výsledky v oblasti trvácnosti a dajú sa jednoducho aplikovať. Preto nimi dokážete vynikajúco izolovať vašu strechu.
 
Izolácia plochej strechy
Kingspan Insulation vám ponúka izolačné dosky, ktoré sú ideálne pre ploché strechy: Thermaroof. Tieto izolačné PIR dosky sú dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch. Naše izolácie Kingspan Therma TR26 FM a Kingspan Therma TR27 FM a Kingspan Therma TT46 FM a Kingspan Therma TT47 FM disponujú dôležitým schválením od spoločnosti FM Global: to znamená, že majú veľmi dobré ohňovzdorné vlastnosti. Týmto spôsobom získate nielen vysokú izolačnú hodnotu, ale zároveň zvýšite bezpečnosť vašej budovy.
 
Okrem série Therma ponúka Kingspan Insulation aj strešnú izoláciu Kooltherm. Tieto izolačné dosky s dobrými ekologickými vlastnosťami zaručujú vynikajúcu izolačnú hodnotu. S nami si zaizolujete strechu tými najlepšími izolačnými materiálmi.
 
Izolácia šikmej/strmej strechy
Najviac energie uniká cez strechu. Izolácie Kooltherm a izolačné PIR panely od Kingspan Insulation ponúkajú jednoduché riešenie pre zateplenie vašej šikmej (strmej) strechy. Panely sa dajú aplikovať na vnútornú aj vonkajšiu stranu. Týmto spôsobom si vytvoríte príjemné vnútorné prostredie a zároveň ušetríte na spotrebe energie.
Montáž strešnej izolácie
Keď sa chystáte izolovať svoju strechu, chcete dosky, ktoré sa dajú jednoducho namontovať na vnútornú či vonkajšiu stranu. Strešné izolačné dosky od Kingspan Insulation sú podstatne ľahšie ako napríklad minerálna vlna. Pre porovnanie: naše dosky Therma vážia len 32 kg/m³ na rozdiel od minerálnej vlny vážiacej 150 kg/m³. Navyše ušetríte aj na preprave, pretože na dosiahnutie rovnakého celkového tepelného odporu budete potrebovať menej izolačného materiálu.